Vāju planētu spēcināšana

 

Kā spēcināt savu enerģētiku.

Kā spēcināt savu enerģētiku? Vājās planētas horoskopā var būt iemesls vājai, zemai enerģētikai un problēmām cilvēka dzīvē. Šādā gadījumā savu enerģētiku iespējams spēcināt ar juvelierizstrādājumu palīdzību.

Vājā planēta horoskopā: Saule

Pazīmes, kas liecina par vāju Sauli horoskopā

Nepietiekama pašpārliecinātība, zems pašnovērtējums vai necieņa pret sevi – vājas Saules horoskopā galvenās pazīmes. Cilvēks nav spējīgs sevi pienācīgi novērtēt, ir ar attīstītu negatīvu “ES”, attiecīgi, nespējīgs gūt panākumus un atzinību.

Viņš ir vājas gribas un bailīgs, pakļauts bailēm un šaubām. Viņam trūkst mērķtiecības un motivācijas, viņš ir emocionāli un materiāli atkarīgs no citiem.

Personīgās individualitātes sajūtu viņš iegūst vien no citiem cilvēkiem (visbiežāk radiniekiem un draugiem), un strādāt patstāvīgi viņam ir grūti. Šāda cilvēka tēva liktenis diez vai ir bijis viegls.

Fiziskajā līmenī cilvēks cieš no enerģijas trūkuma. Viņš ir bāls un anēmisks, viņam ir aukstas plaukstas un pēdas, gremošanas problēmas un slikta apetīte, vājš vai rets pulss, vāja sirds un slikta asinsrite.

Iespējama tūskas, šķidrumu un gļotu uzkrāšanās, vispārēja orgānu un nervu sistēmas hipofunkcija. Iespējama pavājināta redze. Cilvēkam ar pavājinātu Sauli var būt pārāk trausli kauli un uzņēmība pret artrītu. Organisma pretestība ir zema, šis cilvēks ir īpaši neaizsargāts pret aukstumu un mitrumu.

Astroloģiskie rādītāji, kas liecina par vāju Sauli horoskopā

Saule pavājinās krišanas zīmē (Svaros), tai naidīgu planētu zīmēs (īpaši Saturna), problemātiskās mājās (pirmkārt, jau astotajā un divpadsmitajā), kā arī ļaunu planētu ietekmē.

Augošā Aunā, Lauvā, Skorpionā vai Strēlniekā Saule ir izdevīga planēta. Šajos gadījumos ar noteikumu, ka Saule nav novājināta, ar astroloģisku dziedniecības līdzekļu palīdzību iespējams pastiprināt Saules pozitīvās īpašības – līdera spējas, neatkarību, intelekta spēku un praktiskumu.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Saules akmeņi

Galvenais Saules dārgakmens – rubīns. Akmens svaram jābūt ne mazākam par diviem karātiem; tam jābūt iestrādātam zeltā, ne zemākā par 583. provi. To vajadzētu nēsāt uz labās rokas zeltneša. Rubīnam jābūt augstas kvalitātes, caurspīdīgam un bez defektiem.

Kā aizstājēju var izmantot augstas kvalitātes tumši sarkano granātu (ne mazāku par trim karātiem; vēlams – piecus). Var ap kaklu nēsāt lielu granāta kulonu vai kaklarotu.

Kā pastiprināt savu enerģētiku? Pirmo reizi akmeni uzlikt vajadzētu svētdienā, vēlams Saules lēktā. Vislabāk, lai šajā laikā Saule būtu spēcīga tranzītos. Astrologs var tam izvēlēties veiksmīgu laiku – muhurtu.

Saules akmeņus nav ieteicams nēsāt drudža, augstas temperatūras, iekaisumu, asiņošanas, čūlu, paaugstināta asinsspiediena un infekcijas slimību laikā. Psiholoģiskās kontrindikācijas: pārmērīga godkāre, tieksme pēc varas un kundzības pār cilvēkiem, spēcīgs ego, lepnība un iedomība.

Saules akmeņi nav ieteicami, kad Saule ir ļaunās mājas valdnieks (trešās, sestās vai vienpadsmitās). Jābūt piesardzīgam, kad Merkurs un Jupiters ir sadedzināti vai atrodas opozīcijā pret Sauli.

Nevajadzētu aizmirst, ka Saule – tā ir ļaunā planēta, kas negatīvi iespaido to māju, kurā tā atrodas.

Saules akmens nēsāšana var kaitēt tās mājas lietām, kurā Saule izvietota dzimšanas diagrammā, īpaši ja šī māja ir stūra vai trigonālā; izņēmumi – trešā, sestā, desmitā un vienpadsmitā māja, kurās Saule izpaužas no labās puses.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Dzīvesveids

Lai stiprinātu Sauli, cilvēkam sevī jāattīsta neatkarība un drosme, jācīnās ar savām bailēm. Viņam ar spilgtu gaismu jāizgaismo visas savas apziņas tumšās slēptuves. Viņam jāiemācās parādīties publikas priekšā bez pavadoņiem. Viņam jāiemācās palikt vienatnē.

Viņam biežāk jāizrāda iniciatīva un jāuzņemas līdera loma. Nepieciešams vairāk laika pavadīt svaigā gaisā spilgtā Saulē un katru dienu jāizbauda saules vannas (pa aptuveni divdesmit minūtēm). No rīta vēlams celties līdz ar Saules lēktu.

Vājā planēta horoskopā: Merkurs

Pazīmes, kas liecina par vāju Merkuru horoskopā

Galvenās vāja Merkura pazīmes – nepietiekamas prāta spējas un komunikācijas prasmes, runas defekti, slikta atmiņa un nespēja veikt aprēķinus. Raksturīgs brieduma trūkums, bērnišķīgums, neapdomība, nespēja sevi kontrolēt, kaitīgi ieradumi un atkarības.

Cilvēks var būt lēnīgs, padumjš, izklaidīgs vai ar tieksmi uz iracionālu rīcību. Tāpat tipiska ir arī gausa domāšana vai juceklīgas domas, neizteiksmīgs runasveids.

Fiziskā līmenī vāja Merkura pazīmes izpaužas caur pavājinātu nervu sistēmu, neiralģiju, locekļu trīcēšanu, trauksmes sajūtu, bezmiegu, paātrinātu sirdsdarbību.

Nereti to pavada sausa āda, nieze, paaugstināts jutīgums, gremošanas traucējumi uz nervu pamata, alerģiskas reakcijas. Iespējams – vājas plaušas un sirds. Kā likums, bērnībā šādi cilvēki bieži slimo.

Astroloģiskās pazīmes, kas liecina par vāju Merkuru horoskopā

Merkurs pavājinās atkarībā no kaitniekiem (Saturna, Marsa, Saules, Rahu un Ketu), savā krišanas zīmē (Zivīs), tam naidīgu planētu zīmēs, kā arī problemātiskās mājās (sestajā, astotajā, divpadsmitajā). Bez tam, Merkuram nepatikšanas var sagādāt Mēness aspekti un savienošanās ar Mēnesi.

Augošā Vērsī, Dvīņos, Jaunavā, Svaros, Mežāzī vai Ūdensvīrā Merkurs ir izdevīgā planēta. Šajos gadījumos ar astroloģisko dziedniecības līdzekļu palīdzību var stiprināt Merkura labākās īpašības –izpratni, prāta spēku un komunikācijas spējas.

Merkura dārgakmeņi ir salīdzinoši droši, harmoniski un līdzsvaroti. Tomēr tiem piemīt tāda pati dubulta daba kā pašam Merkuram, un tādēļ tos nav ieteicams nēsāt kopā ar ļauno planētu – Saturna, Marsa un Saules – akmeņiem. Rūpīgi jāseko līdzi tam, lai Merkura akmens netiek pakļauts sliktai ietekmei.

Pirms lietot tādu akmeni, vēlams pārliecināties, ka tas pagātnē nav pieredzējis negatīvu ietekmi. Tāpēc ļoti bīstamas var būt senlaicīgas rotaslietas, īpaši, ja to iepriekšējie īpašnieki nav bijuši pārāk laimīgi vai akmens vēsture saistīta ar kādiem negatīviem notikumiem.

Astroloģiskās kontrindikācijas: Merkurs valda pār ļauno māju (sesto vai vienpadsmito, īpaši augošā Aunā vai Skorpionā) vai tam ir saikne ar Saturnu vai Rahu.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Merkura akmeņi

Galvenais Merkura dārgakmens – smaragds. Tā svaram jābūt ne mazākam par pusotru karātu. Tam vajadzētu būt iestrādātam zeltā un jānēsā uz labās vai kreisās rokas vidējā pirksta vai zeltneša, vai uz mazā pirkstiņa – Merkura pirksta.

Kā aizvietotāju var izmantot peridotu (olivīna dārgakmens paveids, dzeltenzaļš peridots, plašāk pazīstams ar nosaukumu „hrizolīts”), žadeītu jeb nefrītu, zaļo cirkoniju vai zaļo turmalīnu.

Visus šos akmeņus tāpat var nēsāt kulonos vai kaklarotās, kurām jāatrodas kakla pamatnes līmenī. Gredzenos to izmēram jābūt ne mazākam par trim karātiem, bet kulonos – ne mazākam par pieciem karātiem.

Pirmo reizi uzlikt akmeni vēlams trešdienā augošā Mēnesī. Vēlams, lai tranzīta Merkurs šajā laikā būtu spēcīgs – atrastos draudzīgas planētas zīmē, savā mājvietā vai eksaltācijas zīmē. Astrologs var piemeklēt tam piemērotu muhurtu.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Dzīvesveids

Merkura stiprināšanai nepieciešams vairāk lasīt un rakstīt, mācīties un domāt. Lietderīga būs nodarbošanās ar matemātiku un filozofiju. Var apmeklēt kursus, seminārus un lekcijas. Vajadzētu paplašināt savas vispārējās zināšanas par pasauli un pašizpausmes iespējas. Var ķerties pie svešvalodu apgūšanas.

Tomēr vienmēr vajag atstāt laiku prāta nomierināšanai un mierīgām pārdomām dabā. Augstākā intelekta pazīme – tā ir spēja apgūt iekšējo pasauli nevis ārējo.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Nepieciešams atteikties no domas par izjūtu realitāti un pievērsties iekšējās patiesības gaismas meklējumiem.

Vājā planēta horoskopā: Jupiters

Pazīmes, kas liecina par vāju Jupiteru horoskopā 

Galvenie Jupitera vājuma simptomi – prieka un entuziasma trūkums, vāja griba un ticības svārstības. Cilvēks jūtas sažņaugts un ierobežots, dzīve viņam šķiet bezjēdzīga. Raksturīgs pesimisms, depresija, trauksme, melanholija, panīkums un žēlums pret sevi.

Cilvēkam trūkst līdzjūtības pret tuvākajiem, draudzīguma un atbalsta sajūtas. Iespējamas materiālās un finansiālās grūtības. Radošās enerģijas līmenis ir zems. Iespējama neauglība vai sarūgtinājumi, saistīti ar bērniem. Sieviete var pieredzēt ciešanas vai nelaimes laulātā drauga vainas dēļ.

Jupitera vājuma pazīmes fiziskā līmenī – dzīves enerģijas trūkums, vāja imūnsistēma, tauku slāņa trūkums vai pazemināts ķermeņa svars, problēmas ar gremošanu, aknu un aizkuņģa dziedzera darbības traucējumi.

Bieži – hroniskas saslimšanas un nervu sistēmas, dziedzeru darbības traucējumi. Cilvēks reti jūtas vesels, mundrs un spēka pilns.

Jāņem vērā, ka šīs pazīmes ir līdzīgas pārmērīgi spēcīga vai ietekmēta Saturna izpausmēm, jo normālā stāvoklī Saturns un Jupiters ir ar pretēju iedarbību.

Astroloģiskās pazīmes, kas liecina par vāju Jupiteru horoskopā

Jupiters pavājinās savā krišanas zīmē (Mežāzī), kaitnieku ietekmē (Saturna, Rahu, Ketu un Marsa), kā arī problemātiskās mājās (sestajā, astotajā un divpadsmitajā).

Augošā Aunā, Vēzī, Lauvā, Skorpionā, Strēlniekā vai Zivīs Jupiters ir labvēlīgā planēta. Šajos gadījumos ar astroloģiskās dziedniecības līdzekļiem iespējams pastiprināt Jupitera pozitīvās īpašības (prasmi priecāties par dzīvi, radošās spējas un prāta spēku), pat ja cilvēks īsti nejūt to trūkumu.

Jupitera akmeņi – visdrošākie un līdzsvarotākie no visiem dārgakmeņiem tāpēc, ka Jupiters ir labākā no labvēlīgajām planētām. Praktiski vienīgais negatīvais rādītājs – Jupitera kundzība pār ļaunajām mājām (kā tas mēdz būt augošā Vērsī vai Svaros).

Kā stiprināt savu enerģētiku? Jupitera akmeņi

Galvenais Jupitera dārgakmens – dzeltenais safīrs. To vajadzētu iestrādāt zeltā un nēsāt uz labās rokas rādītājpirksta. Tā svaram jābūt ne mazākam par diviem karātiem.

Gandrīz līdzvērtīgs aizvietotājs ir dzeltenais topāzs. Citrīns iedarbojas vājāk, un to vajadzētu nēsāt lielā gredzenā (apmēram pieci karāti), kulonā vai kaklarotā. Tāpat var izmantot dzelteno cirkoniju.

Pirmo reizi uzvilkt akmeni vajadzētu ceturtdienā, vēlams augošā Mēnesī un Jupitera tranzīta stāvoklī savā mājvietā, eksaltācijā vai draudzīgas planētas zīmē. Vislabāk, ja Jupiters šajā gadījumā atrodas savienojumā ar Mēnesi vai stūra mājā no tā. Tāpat var izvēlēties labvēlīgu muhurtu.

Dzīvesveids

Kā stiprināt savu enerģētiku? Lai stiprinātu Jupitera enerģētiku, nepieciešams sajust sevī optimismu un pieaugošu ticību, izpildīt rituālus un darīt labus darbus. Cilvēkam jākļūst draudzīgākam, sabiedriskākam un komunikablākam, bet tajā pašā laikā neziedojot savus augstākos principus.

Viņam jādarbojas kopīgi ar labajiem spēkiem. Šeit būs noderīgas jebkuras darbības, kas veiktas citu cilvēku labā vai kas veiktas, lai paaugstinātu visas pasaules apziņas līmeni.

Vājā planēta horoskopā: Mēness

Pazīmes, kas liecina par vāju Mēnesi horoskopā

Galvenie vāja Mēness simptomi – emocionāla nestabilitāte, pamata trūkums zem kājām, trauksme, bailes no tuvām attiecībām, draudzīguma trūkums un emociju nabadzība. Cilvēks pastāvīgi jūtas neapmierināts. Viņš ar grūtībām panes stresu un saspringumu, kas saistīts ar komunikāciju.

Nosliece uz panīkumu, depresiju, pesimismu, kā arī uz nervoziem un psihiskiem traucējumiem. Domās valda juceklis, drūmums vai nemiers. Šāda cilvēka māte diez vai ir bijusi laimīga.

Vāja Mēness fiziskās pazīmes – anēmija, šķidruma trūkums audos (tendence uz atūdeņošanos), pazemināts ķermeņa svars, ādas sausums, aizcietējumi, vājas plaušas un vājas nieres. Cilvēkam ir grūti izturēt sausu un karstu laiku.

Astroloģiskās pazīmes, kas liecina par vāju Mēnesi horoskopā

Mēness pavājinās Skorpiona krišanas zīmē, tam naidīgu planētu zīmēs, ļaunu planētu aspektos, kā arī problemātiskās mājās (sestajā, astotajā, divpadsmitajā). Vissmagākie ir Rahu un Saturna aspekti, īpaši, ja tie nav mazināti ar Jupitera aspektu vai Jupitera stāvokli stūra mājā no Mēness.

Mēness kļūst īpaši vājš Saules tuvumā un sadegšanas laikā (pilnmēness). Turklāt Mēness kļūst vājāks, atrodoties vienatnē, tas ir, kad neviena no labvēlīgajām planētām neatrodas blakus un nav aspektā ar to.

Augošā Vēzī, Skorpionā vai Zivīs Mēness ir labvēlīgā planēta. Šajos gadījumos ar astroloģisko dziedniecības līdzekļu palīdzību var pastiprināt tā pozitīvās īpašības – emociju spēku, draudzīgumu un mīlestību.

Bet tā kā Mēness – tas ir “otrais pieaugošais”, to, kā jau pieaugšanas vadītāju, var stiprināt arī daudzos citos gadījumos.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Mēness akmeņi

Galvenais Mēness dārgakmens – dabīgā jūras pērle. Pērlei jābūt ne mazākai par diviem karātiem. To vajadzētu iestrādāt sudrabā vai baltajā zeltā un nēsāt uz zeltneša.

Kā aizstājējus var izmantot kultivētās pērles vai mēness akmeni, bet arī tiem jābūt vai nu lieliem – no trim līdz pieciem karātiem – vai jāizmanto lielos kulonos un kaklarotās.

Pirmo reizi uzvilkt akmeni vajadzētu pirmdienā augošā Mēnesī. Tranzīta Mēnesim šajā brīdī jāatrodas Vērsī, Vēzī, Zivīs vai kādā no draudzīgo planētu zīmēm.

Tam nevajadzētu atrasties savienojumā ar kaitniekiem vai spēcīgā ļaunas planētas aspektā. Ar astrologa palīdzību var piemeklēt tam labvēlīgu muhurtu, pievēršot uzmanību, pirmkārt, tam, lai Mēness atrastos labvēlīgā nakšatrā (Rohini, Pušja, Punarvasu, Čitra, Hasta vai Šravana).

Mēness dārgakmeņus nav ieteicams nēsāt, ja ir pastiprināta gļotu uzkrāšanās, tūskas, aiztures un  liekais ķermeņa svars.

Psiholoģiskās kontrindikācijas: paaugstināta emocionalitāte, sentimentalitāte, skopums vai pieķeršanās, kā arī pārāk aktīva iesaistīšanās ģimenes un sabiedriskās lietās.

Astroloģiskās kontrindikācijas: Mēness – trešās, sestās un astotās mājas valdnieks. Šajos gadījumos pat pilns Mēness var sagādāt nepatikšanas.

Kā stiprināt enerģētiku? Dzīvesveids

Mēness enerģija pastiprinās ticības, uzticības un mīlas pilnu rūpju atmosfērā. Vēlams, lai cilvēks rastu mātišķās rūpes un atbalstu ģimenes un draugu lokā. Tāpat vajadzētu rūpēties par citiem cilvēkiem un palīdzēt viņiem, sniedzot nesavtīgus pakalpojumus. Kā stiprināt savu enerģētiku?  Nepieciešams kontaktēties ar cilvēkiem un atvērt savu sirdi apkārtējo vajadzībām.

Vājā planēta horoskopā: Marss

Pazīmes, kas liecina par vāju Marsu horoskopā

Galvenie vāja Marsa simptomi – enerģijas un motivācijas trūkums, nespēja pastāvīgi un smagi strādāt. Cilvēkam ir grūti aizstāvēt savu nostāju un aizsargāt savas tiesības. Viņš ir bailīgs un ar tieksmi pakļauties citu gribai.

Viņš neprot adekvāti izrādīt savas dusmas vai neapmierinātību un nav spējīgs saprast, ka ar viņu manipulē. Viņš ir pārāk pasīvs un viegli vadāms. Viņš viegli var kļūt par cietsirdīgas izturēšanās un fiziskas vardarbības upuri.

Vāja Marsa pazīmes fiziskā līmenī – vāja imūnsistēma, slikta apetīte un problēmas ar pārtikas uzņemšanu, pazemināts ķermeņa svars, muskuļu, aknu un tievās zarnas vājums. Raksturīga nosliece uz asiņošanu vai traumām, brūces un čūlas dzīst lēni, nav izslēgta anēmija.

Vīrietis var ciest no seksuālās enerģijas vai pozitīvu dzīves stimulu trūkuma. Sievietei ciešanas mīlas attiecībās var sagādāt vāja rakstura dzīvesbiedrs vai partneris.

Astroloģiskās pazīmes, kas liecina par vāju Marsu horoskopā

Marss pavājinās krišanas zīmē (Vēzī), kaitīgu planētu ietekmē (Saturna un Rahu), sadegšanas laikā, kā arī problemātiskās mājās (īpaši astotajā un divpadsmitajā).

Augošā aunā, Vēzī, Lauvā, Skorpionā, Strēlniekā vai Zivīs – Marss ir labvēlīgā planēta. Šajos gadījumos, ar noteikumu, ka Marss nav novājināts, ar astroloģisko dziedniecības līdzekļu palīdzību var pastiprināt ar to saistītās pozitīvās īpašības – enerģiskumu, saprātīgumu utt.

Marsa dārgakmeņus nevajadzētu nēsāt, ja ir drudzis, augsta temperatūra, iekaisumi, asiņošana, čūlas un palielināta dzimumtieksme.

Psiholoģiskās kontrindikācijas: pārmērīgi stūrgalvīgs vai impulsīvs raksturs, kā arī agresivitāte, dusmas un kareivīgums.

Astroloģiskās kontrindikācijas: Marss valda pār ļauno māju (īpaši augošos Dvīņos vai Jaunavā) vai atrodas savienojumā ar labvēlīgo planētu (Mēnesi, Merkuru vai Veneru), šādi apspiežot  tās enerģiju.

No Marsa dārgakmeņiem vajadzētu izvairīties, ja dzimšanas kartē Marss atrodas septītajā mājā vai ieņem spēcīgu vietu vienā no stūra vai trigonālajām mājām. Parasti Marss negatīvi ietekmē tās mājas lietas, kurā tas ir izvietots; izņēmumi – trešā, sestā, desmitā un vienpadsmitā māja.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Marsa akmeņi

Galvenais Marsa dārgakmens – sarkanais korallis. Tajā jābūt ne mazāk par trim karātiem. To vajadzētu iestrādāt baltajā zeltā vai sudrabā un nēsāt uz labās rokas rādītājpirksta vai zeltneša. Tā kā sarkanais korallis ir samērā pieejams un nedārgs akmens, īpaša vajadzība pēc aizvietotājiem neradīsies.

Tomēr, ja ir vēlēšanās, tā vietā var izmantot karneolu (vislabāk kā lielu kulonu). Rozā korallim uz Marsa enerģiju drīzāk ir līdzsvarojošs, nevis nostiprinošs efekts.

Pirmo reizi uzvilkt akmeni vajadzētu otrdienā. Vēlams, lai tad tranzīta Marss atrastos savas mājvietas zīmē vai eksaltācijā. Tāpat piemērotas būs arī tam draudzīgu planētu zīmes, īpaši Jupitera. Bet vislabāk ar astrologa palīdzību piemeklēt labvēlīgu muhurtu.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Dzīvesveids

Lai stiprinātu Marsa enerģiju, cilvēkam jācenšas kļūt neatlaidīgākam, drosmīgākam, aktīvākam, ekspresīvākam un enerģiskākam. Tāpat vēlams vairāk nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un stiprināt organismu.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Nepieciešama disciplīna visos līmeņos – fiziskajā, emocionālajā un garīgajā. Turklāt disciplīnai jābūt nevis stingrai, bet gan samērīgai un elastīgai.

Vājā planēta horoskopā: Saturns

Pazīmes, kas liecina par vāju Saturnu horoskopā

Galvenie Saturna vājuma simptomi – nemiers, nervozi drebuļi, nespēja tikt galā ar stresu, bezmiegs un sajūta, ka zem kājām zūd pamats. Tāds cilvēks viegli saskata uz sevi vērstus draudus citos cilvēkos un visdažādākajās situācijās.

Viņš nav pietiekami praktisks, viņa realitātes uztvere ir izkropļota. Viņam var būt nepatikšanas ar varas iestādēm vai oficiālām institūcijām; viņam ir grūti pelnīt naudu.

Viņš nav pietiekami konsekvents savās darbībās, viņam nepiemīt izturība un nespēj vīrišķīgi pārvarēt grūtības. Viņš viegli padodas un atkāpjas. Viņa motivācija ātri izgaist, viņam nav pa spēkam pildīt tālejošus plānus.

Saturna vājuma pazīmes fiziskā līmenī – vāja vai nepareiza kaulu attīstība, vāji nervi un vispārējs dzīvotspējas trūkums, kas draud ar agru nāvi.

Raksturīgi aizcietējumi, toksīnu uzkrāšanās organismā; iespējami pūšanas procesi un ķermeņa audu atmiršana. Šāds cilvēks atveseļojas lēni, bet noturība pret infekcijām viņam nav augsta. Īpaši smagos gadījumos iespējamas tādas saslimšanas kā epilepsija, paralīze vai vēzis.

Astroloģiskās pazīmes, kas liecina par vāju Saturnu horoskopā

Saturns pavājinās savas krišanas zīmē (Aunā), naidīgu planētu zīmēs, kaitnieku aspektos (Saules, Marsa, Rahu vai Ketu), kā arī problemātiskās mājās (astotajā un divpadsmitajā).

Augošā Vērsī, Svaros, Mežāzī un Ūdensvīrā Saturns ir labvēlīgā planēta (īpaši augošā Vērsī un Svaros). Šajos gadījumos Saturna dārgakmeņi stimulē tā labākās īpašības – objektivitāti, neitralitāti, neatkarību un autoritāti.

Akmeņi labi darbosies, pat ja Saturns ir spēcīgs dzimšanas diagrammā. Tomēr tos vajadzētu izmantot uzmanīgi un līdzsvarot ar Saturnam draudzīgu planētu akmeņiem (Venēras un Merkura).

Saturna dārgakmeņiem vienmēr nepieciešama liela piesardzība, jo Saturns – tas ir galvenais kaitnieks. Pat, ja visi faktori ir labvēlīgi, vislabāk Saturna akmenim sarīkot “uzticamības izmēģinājumu” un pavērot to, kā tas ietekmē Jūsu dzīvi.

Psiholoģiskās kontrindikācijas: egoisms, inertums, privātīpašnieciski instinkti, vienaldzība, aprēķins, kā arī lepnums un nosliece manipulēt ar cilvēkiem.

Astroloģiskās kontrindikācijas: Saturns valda pār problemātiskām mājām (kā augošā Aunā, Vēzī, Lauvā, Skorpionā, Strēlniekā vai Zivīs) vai ir saistīts ar labvēlīgajām planētām (Mēnesi, Veneru, Jupiteru vai Merkuru), savienojoties ar tām vai veidojot ar tām spēcīgu aspektu.

Saturns negatīvi ietekmē labvēlīgo māju (trigonālo un stūra) lietas, tāpēc, ja tas atrodas tādā mājā, tā akmeņus vajadzētu nēsāt ar piesardzību.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Saturna akmeņi

Galvenais Saturna dārgakmens – zilais safīrs. Tā svaram jābūt ne mazākam par diviem karātiem. To vajadzētu iestrādāt zeltā un nēsāt uz vidējā pirksta.

Aizvietotājiem – lazurīts, malahīts un ametists –  jābūt lielākiem (no trim līdz pieciem karātiem). Tos var nēsāt gan gredzenā, gan kulonā, gan kaklarotā.

Pirmo reizi uzvilkt akmeni vajadzētu sestdienā. Tajā laikā tranzīta Saturnam jābūt izvietotam labvēlīgi, (viļams aspekts no Jupitera). Kopā ar Saturna akmeni parasti iesaka nēsāt papildus dārgakmeni, kas saistīts ar Saturnam draudzīgu planētu (Venēru, Jupiteru vai Merkuru).

Kā stiprināt savu enerģētiku? Dzīvesveids

Vāja Saturna gadījumā nepieciešams sevī attīstīt dvēseles mieru, objektivitāti, aukstasinību un savaldību. Vajadzētu pieturēties pie stingrai dzīves kārtībai un sekot kādai autoritātei vai tradīcijām.

Ieteicams iespēju robežās atturēties no ceļojumiem un visa, kas varētu pārmēru stimulēt nervus un sajūtu orgānus.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Vēlams izvairīties no spēcīgiem emocionāliem uzplaiksnījumiem, stresa un spriedzes pilnām situācijām. Nepieciešams vairāk laika pavadīt dabā un vienatnē. Lietderīgi būs palēnināt dzīves tempu, nomierināties un atpūsties.

Vājā planēta horoskopā: Venera

Pazīmes, kas liecina par vāju Veneru horoskopā

Galveni vājas Venēras simptomi – skaistuma, valdzinājuma un grācijas, kā arī gaumes un smalkuma trūkums. Tāds cilvēks var būt rupjš, agresīvs, nelaipns vai vulgārs. Iespējamas problēmas romantiskajā dzīvē, mīlestības un maigu jūtu trūkums. Sievietei var pietrūkt sievišķības  vai laimes privātajā dzīvē.

Vīrietim vai nu rodas grūtības attiecībās ar sievietēm, vai kāda iemesla dēļ cieš viņa sieva. Cilvēkiem ar vāju Venēru ir grūti izrādīt savas jūtas.

Venēras vājuma pazīmes fiziskā līmenī – nieru un dzimumorgānu darbības traucējumi, neauglība vai impotence. Tādiem cilvēkiem mēdz būt vāji kauli. Iespējams spēka izsīkums vai imūnsistēmas vājums, nosliece uz asiņošanu.

Astroloģiskās pazīmes, kas liecina par vāju Veneru horoskopā

Venēra pavājinās savas krišanas zīmē (Jaunavā), tai naidīgu planētu zīmēs, kaitnieku aspektā (Saules, Marsa, Saturna, Rahu un Ketu) un problemātiskās mājās (sestajā un astotajā)..

Augošā Vērsī, Dvīņos, Jaunavā, Svaros un īpaši Mežāzī un Ūdensvīrā Venēra ir labvēlīgā planēta. Šajos gadījumos ar astroloģisko dziedniecības līdzekļu palīdzību var pastiprināt Venēras labākās īpašības – mīlestību un uzticību, spēju priecāties par dzīvi un radošās spējas.

Venēra ir labvēlīgā planēta, tāpēc tās akmeņi ir droši. Tomēr cilvēkam, kas iekļuvis zemāko Venēras enerģiju lamatās, tie var pastiprināt seksualitāti, ego spēku, pieķeršanos materiālām lietām un juteklīgām baudām.

Tāpēc vajadzētu tiekties uz augstākajām Venēras izpausmēm – augstākās mīlestības, lēnprātības un samierināšanās enerģijām. Tiem, kas ir paaugstināta seksuālā tieksme vai izpaužas spēcīga vajadzība pēc komforta un greznības, nevajadzētu nēsāt Venēras akmeņus.

Astroloģiskās kontrindikācijas: Venēra – ļauno māju valdniece (kā augošā Strēlniekā vai Zivīs) vai pārlieku jūtīgā Venēra (Venēra fiksētās zīmēs; piektajā, septītajā vai divpadsmitajā mājā, turklāt ar aspektu no Marsa).

Veneras akmeņi

Galvenais Venēras dārgakmens – dimants. Tā lielumam jābūt ne mazākam par vienu karātu. To vajadzētu iestrādāt zeltā vai baltajā zeltā un nēsāt uz vidējā pirksta vai mazā pirkstiņa.

Par aizvietotājiem var kalpot baltais safīrs, caurspīdīgais cirkonijs (ne mazāks par trim karātiem) vai kvarca kristāls. Pēdējo labāk izmantot kulonā (kā minimums pieci karāti, bet vislabāk – desmit) vai kaklarotā. .

Pirmo reizi uzlikt akmeni vajadzētu piektdienā. Vēlams, lai tajā brīdī tranzīta Venēra atrastos eksaltācijā, savā mājvietā vai tai draudzīgas planētas zīmē (Merkura vai Saturna) un ne pārāk tuvu Saulei.

Dzīvesveids

Kā stiprināt savu enerģētiku? Lai stiprinātu Veneras enerģiju, nepieciešams sevī audzināt smalkumu un jūtīgumu, kā arī jutīgumu un spēju mīlēt. Nepieciešams attīstīt radošās un mākslinieciskās spējas un tiekties uz precīzāku un spilgtāku pašizpausmi.

Lietderīgi ir ieskaut sevi ar skaistām lietām un gaišiem, patīkamiem ziediem. Sievietei vajadzētu sevī attīstīt tīri sievišķīgas īpašības. Vīrietim vajadzētu vairāk uzmanības veltīt sievietēm, kas spēlē svarīgu lomu viņa dzīvē – dzīvesbiedrei, mūzai intelektuālā līmenī vai Dievietei, kuru viņš pielūdz.

Vājā planēta horoskopā: Rahu (Ziemeļu mezgls)

Pazīmes, kas liecina par vāju vai ietekmētu Rahu horoskopā

Par Rahu vājumu liecina paaugstināta jūtība un uzbudināmība, bailes un trauksme. Iespējamas halucinācijas, narkomānija, grūtsirdība un drūmums, dīvainas, untumainas fantāzijas. Cilvēks var nesaprast, kas viņš tāds ir, un viegli padoties jebkādām ietekmēm, dodot priekšroku visabsurdākajām un nereālākajām no tām.

Tādi cilvēki parasti nav populāri, viņiem ir maz draugu, viņiem ir grūti iekļauties mūsdienu pasaulē. Viņi iztērē visu savu spēku un nervus, dzenoties pēc neveselīgām baudām un iznieko dzīvi bezjēdzīgām nodarbēm.

Fiziskie rādītāji – imūnsistēmas vājums, paaugstināta nosliece uz infekcijas slimībām, nervozitāte, ekstremitāšu drebēšana, bezmiegs, bālums un gremošanas traucējumi uz nervu pamata.

Saikne ar fizisko ķermeni ir pavājināta, iespējama zaudēta kontrole pār organisma funkcijām. Tas var izraisīt dažādas nervu un psihiskas saslimšanas.

Astroloģiskās pazīmes, kas liecina par vāju Rahu horoskopā

Rahu pavājinās problemātiskās mājās (īpaši astotajā) un ļauno planētu aspektu ietekmē (Saturna, Marsa un Saules). Lai Rahu varētu uzskatīt par patiešām vāju, tā vadošajai planētai arī jābūt vājai (atrodas kritumā, ir sadegusi vai vāji aspektēta).

Ja Rahu atrodas spēcīgā mājā (piemēram, desmitajā), bet viņa vadītājs ir spēcīga un labvēlīga planēta, tad ar Rahu dārgakmeņu palīdzību var pastiprināt tā pozitīvās īpašības, tādas kā spēja labvēlīgi ietekmēt sabiedrību.

Rahu akmeņi

Galvenais Rahu dārgakmens – hesonīts (indiešu nosaukums – gomedha). Ir divi galvenie hesonīta veidi: viens – gaiši brūnā krāsā, otrs – zeltītā krāsā. Kā aizvietotāju var izmantot citus zeltainos un gaiši brūnos grosulārus. Akmenim jābūt ne mazākam par trim karātiem.

To vajadzētu iestrādāt zeltā vai sudrabā un nēsāt uz labās vai kreisās rokas vidējā pirksta. Tumšāk sarkanos vai necaurspīdīgos granātus izmantot nevajadzētu, jo tie pastiprina Rahu negatīvo enerģiju (“aizēnojošo” spēju).

Pirmo reizi uzvilkt akmeni vajadzētu sestdienā vai tās planētas dienā, kuras valdībā Rahu atrodas dzimšanas diagrammā. Vēlams, lai tranzīta Rahu atrastos labvēlīgā zīmē vai zīmē, kas labvēlīga tā vadošajai planētai. Tāpat var izvēlēties piemērotu muhurtu.

Rahu dārgakmeņi ir samērā droši (izņemot pārāk tumšos). Mūsu materiālistiskajā laikmetā Rahu ir ļoti spēcīgs, un gaišie, košie akmeņi palīdz izgaismot tā darbības. Bet, ja Rahu atrodas trigonālajā mājā vai sakauj dzimšanas diagrammas labvēlīgās planētas, tā akmeņus labāk nenēsāt.

Dzīvesveids

Kā stiprināt savu enerģētiku? Ja Rahu ir vājš, vajadzētu izvairīties no pārāk spēcīgiem iespaidiem, masu saziņas līdzekļiem un mūsdienu tehnoloģiju ietekmes, narkotikām un seksuālām pārmērībām.   Tāpat vajadzētu mazāk runāt un ļaut vaļu fantāzijām.

Pie vāja Rahu bīstams ir viss mākslīgais – sākot ar surogātpārtiku no uzkodu ēstuvēm līdz sintētiskiem materiāliem apkārtējā vidē. Nepieciešams tiekties uz gandarījumu, klusumu un mieru, kā arī uz Jupitera ietekmes – mīlestības, ticības un līdzcietības, uztveršanu.

Nepieciešams sev nodrošināt atbalstošu un pilnveidojošu vidi, kas stiprinās mūsu fiziskos spēkus un aizsargās mūs no negatīvas ietekmes uz psihi.

Vājā planēta horoskopā: Ketu (Dienvidu mezgls)

Pazīmes, kas liecina par vāju vai ietekmētu Ketu horoskopā

Tipiskās vāja Ketu pazīmes – neattīstīta intuīcija, izpratnes trūkums, nespēja skaidri atšķirt patiesību un juceklīgums, nepārliecinātība par sevi, šaubas par saviem spēkiem un nespēja koncentrēties,   neskaidra un izkropļota realitātes uztvere, tālredzības trūkums.

Iespējamas pašiznīcinošas tendences. Pastāv vardarbības vai smagu miesas bojājumu draudi.  Ketu vājums šeit izpaužas arī  kā Marsa vājums, bet ar kolektīvas ietekmes pieskārienu: cilvēks var būt ievainots karā vai ciest masveida nekārtību laikā.

Iespējama ieslodzījuma un nebrīves sajūta. Cilvēks var mesties cīņā par kādu jau iepriekš zaudējumam lemtu lietu vai par novecojušām vērtībām.

Fiziskā līmenī raksturīgi gremošanas un asinsrites traucējumi, čūlas, anēmija un hroniskas asiņošanas. Iespējami muskuļu vai nervu bojājumi, kā arī grūti ārstējamas vai noslēpumainas slimības (izkaisītā skleroze, vēzis utml), tāpat kā vājā Rahu.

Astroloģiskās pazīmes, kas liecina par vāju Ketu horoskopā

Ketu pavājinās problemātiskās mājās (īpaši astotajā), kaitnieku aspektā (Saturna un Marsa), kā arī tādā gadījumā, ja Ketu planēta- dispozitors izrādās vāja.

Gadījumos, kad Ketu ir spēcīgs (t.i. izbauda labvēlīgas planētas ietekmi,  atrodas savā mājvietā vai eksaltācijā, vai atrodas divpadsmitajā mājā un tam nav aspektu no kaitniekiem), Ketu dārgakmeņi stimulē tā labākās īpašības – spēju apgūt zināšanas,gūt garīgas atziņas un koncentrēties.

Ketu akmeņi

Ketu dārgakmens – kaķacs (hrizoberila paveids). Tam jābūt ne mazākam par diviem karātiem. To vēlams iestrādāt zeltā. To vajadzētu nēsāt uz labās rokas vidējā pirksta. Var izmantot visus kaķacs paveidus.

Pirmo reizi uzvilkt akmeni vajadzētu sestdienā vai Ketu planētas – dispozitora dienā dzimšanas diagrammā. Tajā brīdī tranzīta Ketu vajadzētu atrasties tam labvēlīgā zīmē vai tā vadošajai planētai  labvēlīgas planētas zīmē. Tāpat var izvēlēties labvēlīgu muhurtu.

Ketu akmeņus nevajadzētu nēsāt cilvēkiem, kas cieš no asiņošanas, infekcijas slimībām, čūlām, drudža vai acu sāpēm (paaugstināts pita līmenis).

Astroloģiskās kontrindikācijas; Ketu savienojumā ar labvēlīgu planētu (ja vienīgi tā neatrodas savā mājvietā vai eksaltācijas zīmē).

Bez tam nevajadzētu nēsāt Ketu akmeņus, ja tā vadošā planēta valda arī pār ļauno māju (sesto vai vienpadsmito). Ar Ketu akmeņiem nepieciešams apieties uzmanīgi. Izmantot tos kā astroloģiskās dziedniecības līdzekli vispār ir ieteicams retāk nekā jebkuras citas planētas akmeņus.

Dzīvesveids

Cilvēkam ar vāju Ketu jāmācās uzticēties savām domām un sajūtām. Tajā viņam var palīdzēt garīgie un okultie pētījumi, kā arī mērķtiecīgi pētījumi jebkurā jomā, kas attīsta kontroli pār intuīciju un gudrību.

Kā stiprināt savu enerģētiku? Bieži par labu nāk nodarbošanās ar astroloģiju.  Tomēr vislabāk sekot kādai tradicionālai mācībai vai darboties uzrauga vadībā.

Vismaz nepieciešams padarīt savu dzīvi disciplinētāku, attīstīt sevī gribasspēku un apņēmību līdz ar gara brīvību un līdzcietību pret cilvēkiem.